Aukcje książek dotyczących prawa turystycznego w ramach akcji pomocowej dla Ukrainy

Na początku marca zainicjowałem akcję pt. „Książki prawnicze z autografami – pomoc dla Ukrainy (aukcje)„. W jej ramach licytowane są książki prawnicze z autografami, a całość wylicytowanej kwoty jest przeznaczana na akcję/organizację wsparcia dla Ukraińców, którą wskazują osoby wystawiające książki na licytacje. Z dotychczasowych aukcji tego rodzaju udało się zebrać wsparcie (m.in. dla Polskiej Akcji Humanitarnej, PCK, Polskiej Misji Medycznej) kwotą prawie 150.000,00 zł (więcej na temat tej akcji: Książki prawnicze „wspierają” Ukrainę – zebrano prawie 130 tys. zł).

W ramach tej akcji licytowane są również książki z zakresu prawa turystycznego. Obecnie na aukcje wystawione są z tego obszaru następujące prace:

Wszystkie licytacje odbywają się w grupie: „Książki prawnicze z autografami – pomoc dla Ukrainy (aukcje)” na Facebooku. Aby wziąć udział w powyższych licytacjach książek dotyczących prawa turystycznego wystarczy kliknąć na tytuł publikacji (zawiera tzw. aktywny linki przekierowujący na licytację po kliknięciu).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s