Czy ktoś się podszywa pod MSiT czy zapomniano, że założono konto na Twitterze?

Na Twitterze znaleźć można dwa konta MSiT.

Pierwsze, na stronie: https://twitter.com/MSiT_GOV_PL . Na tę stronę przekierowuje odnośnik do Twittera na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Drugie, na stronie: https://twitter.com/msport_gov_pl?lang=pl Na stronie zamieszczone zostało godło naszego państwa a sama nazwa ministerstwa pojawia się jako: „Mińisterstwo Sportu i Turystyki” (pisownia zachowana). Ostatni wpis pochodzi z 30 października 2013 r. Informuje nas, że do igrzysk w Sochi (2014) pozostało 99 dni:

99 dni do

Inny problem to dwa konta na Facebooku. Z jednej strony mamy konto MSiT na stronie: https://www.facebook.com/Ministerstwo-Sportu-i-Turystyki-1546192872322727/timeline/ A z drugiej cały czas widoczne jest konto: „Katarzyna Kochaniak – Rzecznik Ministerstwa Sportu i Turystyki”: https://www.facebook.com/Katarzyna-Kochaniak-Rzecznik-Ministerstwa-Sportu-i-Turystyki-456484437745857/timeline/

Mamy więc dwa konta na Twitterze i dwa konta na Facebooku. Wcześniej na blogu kilkakrotnie zwracałem uwagę na problem konta na Facebooku (m.in. Dwie podpowiedzi dla min. Jędrzejczaka, czyli o potrzebie zmiany polityki informacyjnej MSiT).

Warto te informacje uporządkować.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s