„Zabezpieczenie finansowe organizatora turystyki na wypadek jego niewypłacalności – aktualne problemy teoretyczne i praktyczne”– otwarte zebranie Zakładu Prawa WTiR AWF w Krakowie (Kraków, 26 maja 2014 r.)

W dniu 26 maja 2014 r. w ramach otwartych zebrań naukowo-praktycznych Zakładu Prawa Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF w Krakowie przedstawię referat na temat „Zabezpieczenie finansowe organizatora turystyki na wypadek jego niewypłacalności – aktualne problemy teoretyczne i praktyczne”.

Spotkanie rozpocznie się o g. 18 w sali D budynku AWF w Krakowie przy al. Jana Pawła II 78.

Otwartość spotkań w ramach tego cyklu oznacza, że organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału  wszystkie zainteresowane osoby – zarówno przedstawicieli nauki (w tym studentów i doktorantów) jak i praktyki (zwłaszcza przedsiębiorców, przedstawicieli administracji, organizacji społecznych i prawników-praktyków).

Kontakt z organizatorami: piotr.cybula@awf.krakow.pl (nie istnieje konieczność wcześniejszego zgłoszenia udziału w spotkaniu).

dr Piotr Cybula

4 responses to “„Zabezpieczenie finansowe organizatora turystyki na wypadek jego niewypłacalności – aktualne problemy teoretyczne i praktyczne”– otwarte zebranie Zakładu Prawa WTiR AWF w Krakowie (Kraków, 26 maja 2014 r.)

  1. Pingback: 26 maja 2014 roku, Kraków: „Zabezpieczenie finansowe organizatora tury-styki na wypadek jego niewypłacalności – aktualne problemy teoretyczne i praktyczne”– otwarte zebranie Zakładu Prawa WTiR AWF w Krakowie | Konfraternia Turystyczna

  2. Pingback: 26 maja 2014 roku, Kraków: „Zabezpieczenie finansowe organizatora turystyki na wypadek jego niewypłacalności – aktualne problemy teoretyczne i praktyczne”– otwarte zebranie Zakładu Prawa WTiR AWF w Krakowie | Konfraternia Turystyczna

  3. Pingback: Zaktualizowany terminarz konferencji naukowych i branżowych w turystyce. 2014.05.14 | Konfraternia Turystyczna

  4. Pingback: Izba Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej » Zabezpieczenie finansowe organizatora turystyki na wypadek jego niewypłacalności – aktualne problemy teoretyczne i praktyczne”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s