MSiT zachęca do wyrażenia opinii o projektach ram kwalifikacji dla pracowników hotelarstwa, gastronomii i turystyki

Zespół pracowników naukowych Szkoły Głównej Handlowej, a także ekspertów i praktyków branży turystycznej zaprasza kadrę zarządzającą i pracowników turystyki do współpracy przy tworzeniu Sektorowych Ram Kwalifikacji dla Turystyki (SRKT). Ma to być narzędzie służące dopasowaniu procesu kształcenia i doskonalenia kadr do potrzeb turystycznego rynku pracy. Rama jest zbiorem opisów charakteryzujących to, jaki zasób wiedzy, umiejętności oraz tzw. kompetencji społecznych (np. postaw) powinni posiadać pracownicy poszczególnych branż sektora turystyki (hotelarstwo, gastronomia, biura podróży, przewodnicy, piloci itp.).

Współpraca, do której zaprasza Zespół, będzie polegać na zapoznaniu się z projektem Sektorowej Ramy Kwalifikacji dla Turystyki i wypełnieniu ankiety dostępnej poniżej jako załącznik oraz przesłanie przed 6 stycznia 2015 roku samej ankiety: w formie elektronicznej (bez załączników) na adres Krzysztofa Łopacińskiego (krzys@intur.com.pl) lub w formie drukowanej na adres:

Katedra Turystyki
Szkoła Główna Handlowa
Budynek C, pok. 6/2
Al. Niepodległości 128
02-554 Warszawa

Zespół ekspertów prosi o wypełnienie jednego (lub dwu) z czterech formularzy ankiet w zależności od reprezentowanej specjalności. Do wybrania i pobrania dostępne są cztery formularze:

Zaproszenie zostało zamieszczone na stronie internetowej Instytutu Turystyki http://intur.com.pl.

Źródło: komunikat MSiT

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s