Stowarzyszenie Polskich Mediów zaprasza na wyjazd narciarski organizowany przez przedsiębiorcę wykreślonego z rejestru organizatorów turystyki

Stowarzyszenie Polskich Mediów, które jak się wydaje organizowało ostatnio spotkanie m.in. z min. sportu i turystyki Tomaszem Jędrzejczakiem (szerzej: Kto zorganizował XII Noworoczne Spotkanie Mediów?), zaprasza do udziału w wyjeździe do Włoch na XXIII sesję narciarską. Koszt to 2.200 zł. Zgodnie z informacją zawartą na stronie internetowej wyjazdu:

Cena zawiera:

  • 7 noclegów (zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym z łazienką)
  • 7 śniadań, 7 obiadokolacji (świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją a kończą śniadaniem)
  • ubezpieczenie KL (10.000 Euro), NNW (15.000 zł), Bagaż (800 zł) (polecamy wykupienie ubezpieczenia – Pakiet narciarski ok. 50 zł/os)
  • bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi
  • Skipass San Martino Di Castrozza (6dni)

Cena nie zawiera:

  • napojów do obiadokolacji
  • taksy klimatycznej
  • opłaty za szlafrok i czepek
  • ubezpieczenia SKI (dobrowolne): 50 zł/os

Transport autokarem LUX – dopłata 450 zł

Dopłata do pokoju 1-osobowego – 500 zł

Na stronie tej podana jest nazwa biura podróży obsługującego ten wyjazd („biuro podróży obsługujące wyjazd”) oraz informacja, że asystentem podróży w tym wyjeździe jest osoba z tego biura podróży.

Na stronie internetowej tego biura podróży znajduje się następująca informacja:

Jesteśmy Tour Operatorem specjalizującym się w organizowaniu różnego rodzaju wyjazdów krajowych i zagranicznych, wypoczynku letniego i zimowego, dla dorosłych i młodzieży, dla klientów indywidualnych i grupowych (…) Posiadamy koncesję Organizatora Turystyki (nr 336), jak również wymaganą gwarancję ubezpieczeniową (…).

Przedsiębiorca ten nie widnieje jednak w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki. Z informacji otrzymanej z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego wynika, że:

posiadał wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod nr 336, ale z dniem 18 września 2014 r. został wykreślony z ww. Rejestru na własny wniosek (decyzja wydana 16 września 2014 r.).

Pełna oferta tego biura podróży dostępna jest tutaj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s