Kto zorganizował XII Noworoczne Spotkanie Mediów?

Ostatnio zorganizowane zostało XII Noworoczne Spotkanie Mediów. Informacja o nim pojawiła się też w pierwszym na żywo wywiadzie min. Tomasza Jędrzejczaka: Jędrzejczak dla WaszejTurystyki: z ustawą czekamy na dyrektywę:

min. Tomasz Jędrzejczak: Jeśli chodzi o lobbing, to mamy pierwsze sukcesy: w piątek odbyło się duże noworoczne spotkanie z mediami w Ministerstwie Gospodarki. Akredytowanych było na nim 450 redakcji lokalnych i regionalnych, nie wiem czy Państwo tam byli?

Marzena Zarzycka: Nie byliśmy, ale znamy to stowarzyszenie… (chodzi o Stowarzyszenie Mediów Polskich, którego prezesem jest Marek Traczyk – przyp. red.).

min. Tomasz Jędrzejczak: Spotkania nie organizowało stowarzyszenie, tylko Ministerstwo Gospodarki.

Na stronie Stowarzyszenia Polskich Mediów możemy przeczytać:

Na XII edycję Noworocznego Spotkania Mediów organizowanego przez Marka Traczyka, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Polskich Mediów, dziennikarze zostali zaproszeni przez Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki – Janusza Piechocińskiego; Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Marka Sawickiego; Ministra Pracy i Polityki Społecznej – Władysława Kosiniaka-Kamysz, oraz Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki – Tomasza Jędrzejczaka.

Z tego wynika, że prezes tego stowarzyszenia traktuje siebie jako organizatora tego spotkania. Informację o tym, że to stowarzyszenie a nie ministerstwo było organizatorem tego spotkania można również przeczytać na innych stronach internetowych, np:

Dnia 13.02.2015 Prezydent PFA  z Dyrektorem Biura Zarządu PFA zostali zaproszeni na  XII Noworoczne Spotkanie Mediów, które zostało zorganizowane  przez Stowarzyszenie Mediów Polskich (strona Polskiej Fundacji Agroturystyki).

XII Noworoczne Spotkanie Mediów organizowane przez Stowarzyszenie Polskich Mediów (strona na facebooku PSL Kraków Grodzki)

Stowarzyszenie Polskich Mediów jest organizatorem noworocznego spotkania mediów (TTG Dziennik Turystyczny, którego wydawcą jest Marek Tkaczyk).

Z informacji medialnych wynika, że spotkanie zostało zdominowane przez wystąpienia przedstawicieli PSL: wicepremiera Janusza Piechocińskiego, ministra Marka Sawickiego, ministra Władysława Kosiniaka i ministra Tomasza Jędrzejczaka. Zapis video ze spotkania dostępny jest tutaj.

2 responses to “Kto zorganizował XII Noworoczne Spotkanie Mediów?

  1. Pingback: Stowarzyszenie Polskich Mediów zaprasza na wyjazd narciarski organizowany przez … | PRAWO TURYSTYCZNE

  2. Pingback: Ministerstwo Gospodarki odpowiada na pytanie kto zorganizował XII Noworoczne Spotkanie Mediów | PRAWO TURYSTYCZNE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s